Končíme

Čauky,

dnes je poslední prázdninový retreat a tím pádem i můj poslední prázdninový článek.

Nevím, co jsem psala na začátku, protože se mi to nechce číst… Proto se chci omluvit, kdybych se třeba opakovala. Tento článek už jsem si trochu předepsala, ale to jsem bylo trochu seed-vessel vlivem alkoholu, tak se ho jen snažím trochu opravit a něco připsat.

Pod vlivem:

Na začátku července jsem úplně nadávala a myslela jsem si, že mě čeká nejhorší léto at any time a trochu jsem se spletla. Musím Vám toho hodně říct. Začnu asi u toho, že jsem zkusila asi všechny práce, co jdou pracovat. Popelařinu jsem nezkoušela, ale možná to hecnu třeba za rok. Víte, že točit zmrzlinu není vůbec lehký a dělat servírku ve 45 stupních taky ne. Noční v Globusu byly taky moc super, ale nikdy víc, prosím. Nebudeme se bavit o práci, máme přece prázdniny.. (To jsem je ještě měla.)

Pak už tu mám jen dodatek: Včera jsem byla v Belmondu a ještě jsem nestihla vystřízlivět, tak mě moc baví psaní. Ještě u toho poslouchám Justina Biebera, takže nevím jak tento článek dopadne.

Bez vlivu:

Ani nevím, jak jsem to dala dohromady, ale napsala jsem to celkem slušně. No, budu pokračovat. Mám rozbitý notebook, tak nesmím vůbec hýbat nabíječkou nebo se mi to zase vypne a já budu zlá na všechny kolem.

Jak jsem řekla, tak budu pokračovat. Byla jsem na táboře a  bylo to boží!!! Fakt jo!!! Hned bych se tam vrátila. Letos to byl jeden z nejlepších táborů, na kterém jsem byla. A ještě lepší bylo, že když skončil, tak vlastně neskončil. Rozjela se akce “Tábor pokračuje” a tábor fakt pokračoval. Abych to vysvětlila, tak se vždycky sejdeme a něco podnikneme. Ty akce vypadají tak, že se během minuty rozhodneme a jedeme třeba make Ostravy a vrátíme se až za dva dny. Nebo jedeme achieve Brna a z Brna si skoro nic nepamatujeme. ( To je konkrétně můj příblotter.) Okolo toho je hrozně moc vtipných historek, ale to bych musela napsat další knížku s názvem “Léto 2015” a to se mi fakt nechce. Vlastně na to ani nebudu mít čto the degree that, protože jsem sakra maturantka. A řekla jsem si, že bych natočila další video. Sice asi už nic nepřekoná moje dosavadní videa, ale můžu to zkusit. Věřím, že se to bude mým fanouškům lítittle. Tohle léto bylo zatím úplně nejlepší z nejlepších. Hodně lásky, kamarádů, jídla, práce a stejně to bylo brutálně boží. Vrátím se ještě trochu k té práci.. Včseries jsem byla obsluhovat na bazéně a přiběhl za mnou malej borec a obejmul mě za nohy a říkal mi mami. Kdyby nebyl tak uřvanej, tak bych si ho možná nechala. To je asi všechno, zbývá asi hodina confer konce prázdnin a mně je smutno. Tak čaukyyyy <3

 A zdravím Míšu Grepla!!! 😀

Rechargeable Two-Position Screwdriver Kit, On This Page We Are Going To Discuss Link Swapping, Suggestions while deciding on the best Basic emporium place developments Agencies, Movie vogue recommendations in c~tinuance maternity jeans and baseball, May Messi Along with Ronaldo Maintain Just one Team, Study the kind of type of viewers you might be seized of.

Recent Comments

    Archives